Önde gelen perde firmaları

Türkiyenin Önde Gelen Perde Firmaları internete araştırma yaptığınız zaman bir çok aracının internet sitesine denk gelmeniz mümkün ancak bu konuda işine hakim ve piyasada bilinen hatırı sayılır tanıdığım bir kaç firma hakkında size bilgi vermeye çalışacağım.

 1. Taç Perde*

  http://www.tac.com.tr/ Türkiyede çok iyi bir pazarlama ve satış stratejisi uygulayarak Taç Markasını herkese tanıttıklarına inanıyorum. Ancak internet şikayet sitelerinde bir hayli memnuniyetsiz müşteride mesaj bırakmış durumda şu an sikayetvar.com da 167 adet şikayet bulunmakta ve memnuniyet oranı % 13 bu çok kötü bir izlenim bırakıyor. Kiz Perde

 2. Kiz Perde*

  http://www.Kizperde.com/ Yıllardır Tanıdığım ve güvendiğim bir firma olmanın yanı sıra internette Kiz Perde ile ilgili tek bir şikayet göremedim. Stor Perde , Zip Perde , plise perde , düet perde, zebra perde, Tavan perdesi ve Jaluzi perde konusunda hizmet veren firmanın Destek ekibi ve Montaj elemanlarıda çok iyi yoksa şu ana kadar internette birileri mutlaka bir şeyler yazarlardı.

 3. Permisan Perde*

  http://www.permisan.com/   1990 yılından bu yana hizmet veren permisan Özelikle Zip Perde konusunda Türkiye’nin en büyük firması olarak öne çıkmakta. Stor perde Düet perde Zebra perde Tavan perdesi Jaluzi perde ve Zip Perde modelleri konusunda gerçekten taktire şayan bir hizmet anlayışıyla 1990 yılından bu yana tek bir şikayet haberinin olmaması güven konusunda perde ihtiyacı olan müşterinin karar verme sürecine büyük katkıda bulunuyor.

 4. Linens %31 MEMNUNİYET DÜZEYİ*

  http://www.linens.com.tr/  150 anket sonucuna göre yinede Linens Markasına yakışır bir sonuç değil diye not düşmek istiyorum. Müşteri şikayetleri müşterazi hizmetleri tarafından telefonla çözüme kavuşma yoluna gidildiği yapılan yorum ve yazışmalardan belli oluyor. Bunuda Şikayetçilerin % 8 gibi bir oranın teşekür etmesinden anlayabiliriz.

 5. Persan %40 MEMNUNİYET DÜZEYİ  

  http://www.persan.com.tr/  Persan Tekstil %13 TEŞEKKÜR ORANI ve 23 ŞİKAYET oranlarına dikkat ettiğimiz zaman her şeyi bir kenara bırakın Müşterinin sorununu çözmek için müşterilerine yardımcı olmuşlar ki % 13 Teşekür oranına Sahip. Bu yazıyıda özelikle belirtmek isterim ki kimseyi karalamak niyetiyle yazmadım. amacım sadece Perde Firmalarının bir kaçı hakkında sizi bilgilendirmek.