Kumaş Stor Perde Sistemleri Üretim Ve Montajı

Kullanım yeri ve amacına göre değişebilir farklı fonksiyonel yapısı ile Perde emici ve güneş ışığını yansıtan ön siperlik tül perdeler şekilde kullanılmaktadır. kullanılan mekanlarda modern bir manzara veren, perde perde doku yapısının çeşitliliği direk gelen zararlı ışınları kaçınarak ürünlere zarar görmesini önler. çok aşırı fazla ısınma alanını önler.

Karartma kumaşlar özellikle bilgisayar odasında alanlarında, sık karanlığı sağlamak benzeri tam olarak bloke yanar.

rulo gölge varlıklı kumaş ve renk çeşitliliği ile uygulanan uygar döşeme boşluk yaratır. Perde iz bırakmaz ve ütü gerektirmez, nedeni ise antibakteriyel yapısı tercih ediliyor. yıkama olmasa da jaluzi rahatça nemli bir sünger bez ve deterjan ile temizlenir. Ne zaman, şekilsiz, hoş ve uzun zarif mekanizmalar düşük bir maliyetle yeni bir kumaş değişikliği ile evinizin görünümünü değiştirmek için gene kullanılır verici Stor perde kumaş.

Bu zincir, motor, yay bunun gibi farklı uygulamalar hem de ayırma sağlayarak arzu edildiği Perde kullanım kolaylığı sağlar.

Motorlu panjur, isteğe bağlı bir uzaktan kumanda veya duvara monte edilebilmektedir bir düğme ile, fonksiyonel tasarımı ile kullanım, basit, basit ve uygar kolaylığı sunuyoruz.

Nakış, omy, taş, su, tahıl uygulamaları kumaş panjurları etekler
şık bir görünüm elde.